Maandrit voor 4 augustus uitgezet.

Vandaag, 21 juli, is onder leiding van Leo Vermeulen door de tourcommissie van de TCL de maandrit van 4 augustus uitgezet. Deze maandrit is opgezet door Fred en Jolande de Klerk.

Het belooft een mooie rit voor de kilometervreters van onze vereniging te worden van maar liefst 185 kilometer. De rit gaat via de Zaanstreek, Amsterdam Noord naar Muiden (1e koffiestop, Ome Ko Muiden). Richting de Utrechtse Heuvelrug langs de Vecht naar Baambrugge (2e koffiestop en mogelijkheid voor een broodje of pannenkoeken bij Café Restaurant De Punt). De terugeis loopt via Amsterdam centrum, pontje Buitenhuizen, Assendelft terug naar Limmen. De leden die vandaag de rit voorreden hebben deze als zeer mooi en gevarieerd ervaren! De snelheid zal worden aangepast aan de groep deelnemers op 4 augustus.

 

5-8-2013