Maandrit juni 2022: Medemblik

Beste Tourclubleden,

Op 5 juni rijden wij onze maandrit naar Medemblik. Een paar dagen later, op 9 juni, stapt onze clubgenoot Jan Veldt wederom op de fiets, ditmaal om in het kader van de ‘Tour du ALS’ de Mont Ventoux te beklimmen.  Hij doet dat samen met de kinderen van Piet Mooij uit Limmen.  Piet is een vriend van Jan en van tourclublid Arie Zoon en heeft ALS, een slopende spierziekte.  De vijf wielrenners uit Limmen vormen samen ‘Team Piet’.  Bedoeling van Jan en de andere deelnemers is om zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek rondom ALS.  Wil je onze clubgenoot steunen? Je kunt dat doen door op de site TourduALS door te linken naar deelnemer Jan Veldt en een bedrag naar keuze over te maken.  Wij hopen dat jullie je aangesproken voelen.
Jan, TCL wenst je de 9e juni veel succes!

Op 5 juni aanstaande starten we onze maandrit om 8:00 van de gebruikelijk locatie.

We rijden de volgende route:

  • Via Egmond gaan we richting Alkmaar.
  • Bij Schoorldam over de Westfriese Omringdijk naar Sint Maarten.
  • Vanaf Sint Maarten naar Valkkoog daarna door de buurtschappen
  • Tjallewal, Tolke en Moerbeek richting Medemblik.
  • Na 68 km. koffiestop bij Het Wapen van Medemblik.
  • Vervolgens na de koffie langs de toeristische spoorlijn naar Midwoud.
  • Daarna via Wognum en Zandwerven richting Limmen.
  • Rond 13.45 uur na 120 km. terug in Limmen.

Via deze link kan je de bijbehorende GPX downloaden.

Met vriendelijk groet,

Tourcommissie